Šedá sedačka vás nikdy neomrzí

Vyberáte sedačku, či pohovku a neviete sa vyznať v nekonečnej spleti materiálov a farieb? Nečudujeme sa vám.
Je to nábytok, pre ktorý keď sa rozhodnete, budete sa naň možno pozerať každý deň. Rozhodnete sa pre veselé farby, či nenápadnú klasiku? Možno sa vám zdá šedá sedačka príliš všedná a nudná. Pokúsime sa vás presvedčiť práve o opaku.

Variabilná

Farebné trendy sa menia. Populárne farby prichádzajú a odchádzajú. Kombinácia šedej sedačky a farebných doplnkov robí váš interiér vždy in. Jednoduchou zmenou farebných doplnkov vyčarujete atmosféru, na ktorú máte práve náladu.

Ľahko kombinovateľná

Kombinácia teplej aj studenej farby. Ak povieme že sa šedá sedačka hodí s každou farbou, myslíme to vážne. Šedá nie je chladná, no ani teplá. Skvelý efekt vytvorí so studenou modrou, ako aj s teplou oranžovou.

Šedá spája

Šedá farba dokáže prepojiť jednotlivé farby a odtiene v miestnosti. Zdanlivo nespojiteľné, kontrastné farby sa akoby prepájajú, a výnimkou nie sú ani rôzne vzory. Pri šedej sedačke viac vynikne vzorovaný koberec, spolu vytvoria harmonický celok.

Jemná

Bledo šedá vie byť jemná. Hodí sa k vidieckemu štýlu, s doplnkami - bledé vankúše, štrikované, háčkované deky, svetlé drevo, svetlé doplnky.

Praktická

Kvalitná sedacia súprava z materiálu, ktorý sa ľahko udržuje navyše v neutrálnej farbe, na ktorej hneď nie je všetko vidno. Neodceniteľná vlastnosť, bez ktorej sa jednoducho nezaobídete.

Nechá vyniknúť

Šedá sofa bude pôsobiť nerušivo v miestnosti, kde chcete, aby vynikli iné elementy. Napríklad knižnica, zbierka platní, obrazy a fotografie na stenách, či váš obľúbený koberec, ktorý ste si priniesli z exotickej krajiny. Čokoľvek, čo máte radi a nechcete, aby sa v interiéri "stratilo".

Sedačka v šedej farbe je neutrálna a hodí sa takmer všade. Berte ju ako výhodu.