Rohová sedacia súprava

Rohová sedačka je oprávnene veľmi obľúbeným sedacím nábytkom. Veľká plocha na sedenie a ležanie umožňuje oddychovať hneď viacerým ľuďom naraz.

Kam ju umiestniť?

Nazýva sa rohová, no roh miestnosti nie je jediným miestom kam sedačka v tvare L patrí. Ak je vaša obývačka menšia, isto jej tvar oceníte a miesto, kde sa stretávajú dve steny bude najlepším riešením. Ak disponujete veľkým priestorom, rohovú sedačku môžte umiestniť aj do stredu miestnosti. Opticky ňou rozdelíte priestor - funguje to napríklad v prípade riešenia domov, kde je obývačka s kuchyňou spojená.

Sedačka s oddeliteľnou taburetkou

Tzv. modulová sedačka. Rozdeliteľná rohová sedačka, kde kratšia časť slúži ako predĺženie sedačky a ložnej plochy a v prípade potreby sa dá oddeliť a využiť ako veľká taburetka.

Rozkladacia rohová sedačka

Ak hovoríme o maximálnom využití priestoru, nesmieme zabudnúť ani na možnosť rozloženia. Rohový rozkladací gauč vytvára naozaj veľké lôžko na spanie. Pre vás, alebo pre vašich hostí.

Pravý alebo ľavý roh?

Mnohé sedačky majú možnosť voľby pravého alebo ľavého rohu, podľa dispozície izby. Možnosť preskladania sedačky podľa potreby oceníte najmä ak sa zvyknete sťahovať alebo radi z času na čas reorganizujete svoje bývanie.

Stále málo miesta na sedenie?

Viete, že budete potrebovať veľa miesta na sedenie a ležanie a zdá sa vám rohový gauč nepostačujúci? Porozmýšľajte nad sedačkou v tvare U. Je možné ju zostaviť do ľubovoľného rohu, diely sa dajú medzi sebou navzájom premiestňovať.

Rohová sedačka vyrobená na Slovensku

Nielen sedačky do rohu obývačky, ale aj množstvo iných, klasických sedacích súprav, pohoviek a leňošiek a postelí vyrábame pre vás už od roku 1997. Nájdete nás na predajných miestach na Slovensku, aj v Českej republike. Ak vás niektorý z modelov sedacích súprav a postelí zaujal, neváhajte nás kontaktovať.