Zamilujte si veľké a komfortné sedačky

Veľké sedacie súpravy ponúkajú viac miesta na sedenie, možnosť rozloženia lôžka na spanie a úložné priestory. Rozmýšľate nad variantou, kde by sa v pohodlí usadila celá rodina, no nie ste si istí, či sa veľká sedačka hodí do vášho priestoru? Inšpirujte sa týmito obývačkami, ktoré ponúkajú niekoľko nápadov, ako umiestniť veľkú sedačku v rôznom priestore.

Či je sedačka malá, alebo veľká, ako prvé by ste sa mali uistiť, či ladí s vaším štýlom a priestorom. V tejto obývačke sú všetky steny osadené oknami, dvermi, poličkami a krbom. Sedačka sa tak dá umiestniť iba do priestoru. V tomto prípade sa k nej rovnako hodí aj malý nenápadný sklenený stolík.

 

 

Veľké sedačky sú tiež vhodné na rozdelenie veľkých otvorených priestorov. V tomto prípade vytvára jeden priestor pre sedenie na sedačke a druhý priestor pre posedenie v kresle pred krbom.

 

 

Veľká sedačka sa perfektne hodí na miesta s veľkou frekvenciou ľudí. Patrí sem teda aj táto priestranná miestnosť s hracím stolom. Pohodlné a priestranné sedenie pre hráčov, aj divákov.

 

 

Veľká sedacia súprava prináša do interiéru teplo a zútulňuje ho. Platí to aj pre tento moderný interiér, kde inak prevládajú kovové prvky. Našťastie, sedacie súpravy sú vyrábané aj v takomto jednoduchom štýle, ktorý s vankúšmi perfektne sedí pre moderný interiér.

 

Zdroj foto: https://www.houzz.com/ideabooks/32973931/list/10-reasons-to-love-big-comfy-sectionals